אודותינו

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו לקוחות היא: במה אתם שונים? שאלה בהחלט קשה עם שלל המידע הקיים בתחום האירועים והפקתם. התשובה שלנו היא תמיד זהה לכולם, האמת אנו לא שונים אנחנו חושבים פשוט אחרת. ההבדל בין עסק לעסק בין חברה לחברה בתחום ההפקות אינו בשוני אלה בחשיבה, ברעיון, ביצירה.

הרי כולנו עסקים של  TALENT -כולנו יושבים עם הקריאטיב ומנסים להמציא רעיון או חשיבה, היצירתי מביננו זוכה.

השקפת העולם שלנו בסיסית, פשוטה עם חשיבה איך להעניק לאנשים חיוך, הנאה, השתהות, התלהבות, התרגשות. השקפת העולם שלנו בנויה על הפשטות של הדברים, על כיצד לתת לרגש לעבוד ומה יגרום לאנשים סיפוק. במיוחד לאלו שמזמינים אותנו וחותמים על התקציב.


צוות אביאל ליבמן הפקות 
מורכב מצוות מנוסה ומוכשר של מתכנני / מפיקי אירועים, מעצבי אירועים ומנהלי אירועים.
ניסיון ויצירתיות של הצוות נותנים לנו ליצור אירוע המותאם לבקשותיכם הקטנות כגדולות ובתקציב שמתאים לכם.


אנו נספק מתן ייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך ונהפוך את האירוע החלומי למציאות!אנו מאמינים כי אין נוסחה קבועה להפקת אירוע

אנחנו שואפים ליצור אירועים מגוונים, כאשר כל לקוח יקבל את מלוא תשומת הלב וכך כל אירוע יהיה ייחודי בפני עצמו ויתאים לבעל האירוע שעומד מולנו. המטרה היא שאתם תתרגשו מהאירוע ולא תרגישו את הלחץ הכרוך בארגונו. אנחנו כאן בכדי לשאת על עצמנו את הדאגות והלחצים הכרוכים בהפקת האירוע כדי שאתם תוכלו אך ורק ליהנות!


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

יצירתיות, חדשנות, מקצועיות, אלו הם הכלים איתם אנו שואפים להוביל את לקוחתינו קדימה לאתר אחד שיספק את כל המידע אודות השירות שלנו.

באתר תוכלו לנווט בקלות לתחומי עניין ולהנות מפורום אירועים בירושלמים רחב ומועיל.


 משהו טוב הפקות  מתמחים בהפקת אירועים פרטיים ואירועים עסקיים, אירועי קונספט ייחודיים, אירועים לעובדי החברה, ללקוחות או לספקים, כנסים, אירועי השקה, נופשים ועוד. אנו מתמחים בהפקת מסיבות, מסיבות ימי הולדת, מסיבות ונשפים שנתיים, מסיבות גיוס / שחרור, מסיבות רווקים / רווקות, כנסים, ערבי השקה, מסיבות גיבוש, ימי כיף ועוד.

כל אירוע שלנו הוא הגשמת חלום, הפיכת חזון למציאות, רעיון לזיכרון בלתי נשכח.

 AVIEL בר   חברת אביאל בר מובילה בתחומה בשרותי בר לאירועים, חברתנו הקימה מערכות ניהול והפעלת ברים באולמות המובילים בארץ. אביאל בר מעניקה חוויה ייחודית לבעל האירוע מרגע ההתקשרות הראשונה ועד לסיום היום המיוחל, במשך כל תהליך מקבל הלקוח ליווי,יעוץ והדרכה בכל הקשור לתחומנו. השכלנו לבנות מערך מכירות ייחודי המעניק לכל לקוח יחס אישי ובניית השירות המוזמן בהתאמה לצרכיו ויכולותיו. אנו חברה מקצועית מאוד והדבר החשוב ביותר הוא שאנו נהנים מכל ובכל אירוע.

 משהו טוב תקליטנים  יכיר לכם עולם שלם של תקליטנים מקצועיים לכלל האירועים, במחירים שלא הכרתם.

 משהו טוב צלמים  מעמידים לרשותכם קשת רחבה של צלמים בעלי שרותי צילום מתקדמים למגזר הפרטי והעסקי.

 PROM ISRAEL  חברת הפקות נשפי סיום יב' הגדולה במדינה.שלב אחר שלב צוות אביאל ליבמן הפקות, מלווה אתכם באופן אישי בכל עד להתגשמות האירוע המוצלח שלכם.


2all בניית אתרים